Náš sbor byl účastníkem velkého finále akce „DOBRÁCI ROKU“ 2015. Tato akce byla medializována rádiem Český rozhlas Region a ve velkém finále, kde proběhla v neděli 14.6.2015 soutěž třech finalistů v požárním útoku na tři hadice „B“ s nástřikem, dále štafetou na 4 x 100 m s překážkami, jsme vyšli jako stříbrní. Vyhrálo družstvo SDH Tuhaň a za námi skončilo družstvo SDH Panoší Újezd. Toto finále se konalo při krajské soutěži požárního sportu, které se účastnila elita středočeského kraje a to jak v kategorii profesionálů, tak i dobrovolných hasičských sborů, mužů a žen.

Jelikož jsme se v neděli účastnili již od rána zajímavého dění na sportovním oválu v Nymburce, můžeme vám předložit jak fotodokumentaci ze závodů (zajímavé momentky z útoků), tak i fotodokumentaci z finále a videozáznam. Naše družstvo mělo výsledný čas útoku 35:445 sec. a to je čas, za který se nemusí stydět ani některá družstva profesionálů, která se ten den předvedla.

Sčítali se celkové časy z požárního útoku na 3 „B“ hadice s nástřikem a štafety 4 x 100 m s překážkami.

1. SDH Tuhaň – 97:05 sec
  2. SDH Svaté Pole – 111:97 sec.
  3. SDH Panoší Újezd – 120:14 sec.

Držitelem putovního poháru v požárním sportu HZS Středočeského kraje pro rok 2015 je HZS Beroun, druzí se umístili HZS Kutná Hora a na třetí příčku dosáhlo HZS Benešov. V kategorii dobrovolných hasičů zvítězilo družstvo SDH Líchovy a za ženy byli nejlepší SDH Zibohlavy. Podrobné výsledky, informace o celé soutěži a jak vše probíhalo naleznete zde na tomto odkazu webu HZS Středočeského kraje.

Fotogalerii 387 fotek z akce a útoků krajské soutěže požárních družstev naleznete zde na našem Google+ profilu