☎  607 757 509

Sezona dorostu v požárním útoku 2023

Táborská hasičská liga

Po loňském zkušebním ročníku THL a získaném titulu, čekala na náš dorost obhajoba.

První závod proběhl 17.6.23 v Rybově Lhotě, tentokrát se sešly čtyři týmy, což bylo víc než za celou loňskou sezonu. V sestavě Nico – koš, Lukáš – savice, Žofka – stroj, Vojta – béčka, Tomáš – rozdělovač, Tonda a Martin proudy. Časem 19,49s zahajujeme ročník vítězstvím, před Zhoří, Oltyní a Dvorcemi.

Druhý závod 22.7.23 ve Strmilově byl plný překvapení již před odjezdem, množství omluvenek málem celý závod odpískalo. Na béčka s námi vyráží David (půjčený z Počepic) a Tondu nahradil Zbyněk. Cestou ještě půjčujeme Dvorcům Nica na koš, asi nikdo neviděl, že běžel koš nejprve shora a poté s námi zespoda. Povedený pokus končí časem 19,08s, všechny přítomné šokuje Martinův sestřik 16,62s. Druhé skončili Dvorce, za nimi Zika team a Zhoř.

Před posledním závodem ve Zhoři 9.9.23 je jasné, že k obhajobě potřebujeme dokončit, přesto panuje nervozita a je to vidět na pokusu, jež byl zakončen časem 19,41s. Na béčkách tentokrát běžela Linda. Poráží nás jen tým Smrkovské šišky, za námi končí Zhoř, Smrkov, Oltyně a Dvorce.

V druhém ročníku dorostenecké táborské hasičské ligy získáváme druhý titul.

Na celém ročníku byly vidět zkušenosti nasbírané během loňského roku.

Jelikož nikdo nevymyslí, co všechno se může stát jen na závodech, a hlavně aby si všichni zvykali na atmosféru závodů mezi dospělými, jedeme také na dvojkolo brdské ligy do Sedlčan 19.a 20.8.23, po sobotním dvojitém N (nesešroubované savce a jejich patřičné okomentování) předvádíme v neděli 18,27s a končíme na 13. místě. Dva pokusy na noční soutěži v Mokřici 26.8.23 také skončily N (prasklé B u stroje, a savice v kádi, ale Nico i s košem u plotu za kádí 😊), jelikož potřebujeme zakončit sezonu podařeným pokusem i v noci, vyrážíme 9.9.23 ze Zhoře ještě na noční soutěž do Volenic, první pokus v čase 18,19s znamená zlepšení osobního rekordu.

Děkujeme všem, kteří náš podporují


Uveřejněno

v

,

od

Značky: