☎  607 757 509

Pohár vedoucího odborné rady represe okresu Příbram 2023

V sobotu 16. září 2023, se na fotbalovém hřišti v Hříměždicích, konal již 20. ročník soutěže mužů nad 35 let, „O pohár vedoucího odborné rady represe OSH Příbram“.

Do soutěže se přihlásilo celkem 12 družstev mužů z celého okresu Příbram. Naše družstvo ve složení: koš – Milan Farář, savce – Václav Farář, stroj Jaroslav Lundák, béčka – Milan Klaban, rozdělovač – Josef Volf, pravý proud – Petr Kozohorský, levý proud – Martin Landa. V prvním kole díky přivřenému rozdělovači jsme dosáhli času 22:54 s (LP 19:83), což stačilo na průběžné vedení v soutěži. Ve druhém kole jsme předvedli obdobný útok v čase 22:55 (PP 21:92), tentokrát byly výtky na výtlak jednotné stříkačky.

V celkovém hodnocení jsme obsadili 1. místo a po loňském druhém místě získali putovní pohár zpět.

Velké poděkování patří všem závodníkům, fanouškům a samozřejmě našim sponzorům.


Uveřejněno

v

,

od

Značky: