☎  607 757 509

Okresní soutěž dorostu ve Svatém Poli

V sobotu 4.5.24 jsme uspořádali závěrečný závod celoroční činnost dorostu.

Nejprve byly na louce za čekárnou odběhány na dvou drahách stovky. Celkem vyběhlo 43 dívek a 31 chlapců, v pěti dívčích, dvou chlapeckých družstvech a šesti kategoriích jednotlivců. Po absolvování obou pokusů se všichni přesunuli na hřiště, kde proběhly požární útoky. Dorostenky z Petrovic a dorostenci z Březových Hor si vybojovali postup do krajského kola. Mezi postupujícími do krajského kola je i náš starší dorostenec Tonda Stehlík.

Svatopolské dorostenecké družstvo ve složení Martin, Lukáš, Šimon, půjčený Miki, Nico Zbyněk a Vojta skončilo na druhém místě.

Během celého dne jsme viděli výborné výkony všech závodníků.

Celá akce se vydařila, děkujeme všem zúčastněným za pomoc při organizaci soutěže.


Uveřejněno

v

, ,

od

Značky: