V sobotu 17. listopadu 2018, SDH Svaté Pole uspořádalo v místním kulturním domě zimní soutěž pro mladé hasiče. Byla to generální zkouška na 25. 11. 2019, kdy se bude konat další kolo hry Plamen v tělocvičně HZS Příbram.

Celkem přijelo soutěžit 15 tříčlenných hlídek. Děti plnily disciplíny: topografie, pořadová příprava, hadicové kolo, štafeta jednic, test z PO, optické signály, uzle, pexeso. Některým dětem se závod povedl velice dobře a byly spokojené. Ostatní mají ještě týden na vylepšení svých dovedností, aby v Příbrami při následující soutěži dopadly lépe.

Na závěrečném nástupu byla všechny družstva odměněna sladkými cenami. Poděkování patří všem členům sboru, kteří se na této akci podíleli, SDH Skalice za dodání rozhodčích a hlavně děkujeme panu Švagrovi z místního pohostinství za sponzorské dary.