Přinášíme vám slíbená videa z požárních útoků uplynulého víkendu 17.-18.8.2019.

Jak jsme již psali v minulém příspěvku, účastnili jsme se požárních útoků jak v seriálu Brdské ligy, tak i Táborské hasičské ligy. Soutěžil jsme v kategorii SPORT a také VETERÁNI 35+

Jednalo se o poslední dvojkolo Brdské ligy 2019, kde jsme v konečném pořadí obsadili v kategorii Sport konečné 10. místo z celkových 29 družstev. 
V kategorii Veteránů, která je letošní novinkou Brdské ligy jsme obsadili konečné 2. místo, což je velká škoda. Náš útok stačilo jen dokončit a první místo by bylo naše. 
Naše účast v Chotěmicích v seriálu Táborské hasičské ligy, přináší pro naše Veterány před posledním závodem momentálně 1. místo, kde máme náskok 9 bodů před druhým Lomem. 

Brdská liga Sedlčany 17.8.2019 kategorie SPORT – Nejrychlejší útok Brdské ligy 2019, Míra Diviš si s časem 14:35 vylepšil osobní rekord proudaře a zároveň byl tímto vydařeným útokem stanoven nový nejlepší čas SDH Svaté Pole. 

Velmi vydařený útok našich mužů v kategorii Sport s časem 14:57 a 1. místem základního kola v Sedlčanech 18.8.2019.

Smolný nedělní útok našich veteránů v Sedlčanech při posledním kole, kteří tím přišli o celkem „jisté“ první místo v této nově vytvořené kategorii Brdské ligy.

Ani na Táborské hasičské lize se nám úplně nedařilo tak jak bychom si představovali, ale i tak jsme před závěrečným kolem stále na čele tabulky v kategorii Veteránů s náskokem 9 bodů před druhým družstvem.