Dne 11. 5. 2015 se uskutečnil v podvečerních hodinách trénink členů našeho sboru v požárním útoku. Tento trénink též absolvovali nováčci týmu a to jak v mladších tak i nad 35 let. Níže vám přinášíme krátká videa z tréninku, kde se provádělo nejprve několik suchých pokusů a následovaly i ostré, mokré útoky s kombinací postů a se zařazením nováčků. V tomto roce se jednalo o první tréninkové setkání. Zúčastnilo se dostatečné množství členů pro vytvoření kombinace obou potřebných věkových kategorií, ve kterých se v požárním útoku běžně soutěží. V případě, že by jste měli někdo z vás zájem se těchto aktivit zúčastňovat, jste vítáni.

Fotodokumentaci z tréninku SDH Svaté Pole v požárním útoku můžete prohlížet zde na tomto odkazu.

Pokus č.1 – suchý test

Pokus č.2 – suchý test

Pokus č.3 – ostrý útok

Pokus č.4 – ostrý útok

Pokus č.5 – ostrý útok

Fotodokumentaci z tréninku SDH Svaté Pole v požárním útoku můžete prohlížet zde na tomto odkazu.