V Sobotu dne 3. 1. 2015 se uskutečnil tradiční ples dobrovolných hasičů ze Svaté Pole.

Účast byla hojná, přišli nejen občané naší obce, ale i lidé z okolních měst či vísek. Tombola byla jako vždy bohatá, dary do ní věnovali nejen podnikatelé či členové SDH Svaté pole, ale i běžní občané. Jako hlavní cena bylo uzené selátko. Všem, kteří přispěli do tomboly děkujeme.

K poslechu a tanci hrála vynikající kapela Karla Čiháka Dynamic Band. Mezi přestávkami zajistila kapela i dvě vystoupení. Tančilo se a zpívalo do časných ranních hodin.

Níže vám nabízíme výřez z plesu formou videa a fotografií, které naleznete jako vždy na našem Google profilu v plném rozlišení (kvalita odpovídá pořízení snímků z telefonu). Další info (obrázky a videa) naleznete také na našem Facebookovém profilu SDH Svaté Pole.

Všem návštěvníkům děkujeme a těšíme se na další ples příští rok, který se bude konat 15.1.2016. Hrát bude opět skupina Dynamic Band.

Fotogalerie z akce, celkem 40 snímků je umístěna ke shlédnutí zde na tomto odkazu.

Fotogalerie z akce, celkem 40 snímků je umístěna ke shlédnutí zde na tomto odkazu.