V sobotu 17.9.2016 se naše  družstvo mužů nad 35 let, zúčastnilo soutěže v požárním útoku „ O pohár vedoucího odborné rady represe OSH Příbram “.

V Dolních Hbitech  se soutěže zúčastnilo celkem 18 družstev z celého okresu Příbram. Naše družstvo startovalo ve složení :  Stroj  M.Lorenc,  náběr V.Farář, koš M.Klaban,  bečka  A. Müller, rozdělovač J.Pecka,  l.proud  M.Farář,  p.proud   J.Volf.

Každé družstvo provedlo dva požární útoky na nástřikové terče  a oba časy tvořili výsledný čas. V prvním pokusu jsme dosáhly času 25,19s  a tento čas nám  stačil na průběžné vedení v soutěži. Bohužel druhý pokus se nám nezdařil a čas 35,67s  nám v celkovém pořadí značně pohoršil.  Celkově jsme tak obsadili   5.místo.  Zaslouženě zvítězilo družstvo SDH Radětice, které provedlo dva velice pěkné útoky s časy 26,41s a 26,98s.  Druhé místo patří SDH Třebsko  a třetí příčku osadilo SDH Luhy.