Slavnostní vyhlášení výsledků letošního ročníku Táborské hasičské ligy, se konalo 5. října v Košicích u Tábora.

Přesně ve 20 hodin moderátor večera Patrik Baláž přivítal všechny přítomné a seznámil je s průběhem večera. Jako první obdrželi ocenění rozhodčí a sponzoři celé soutěže. Rovněž se nezapomnělo na časomíru rodiny Paulusových ze Strmilova.

A pak už přišly na řadu individuální ceny za nejlepší výkony. Nás samozřejmě zajímala nejvíc kategorie Veterán 35+.

Nejrychlejší košík: Milan Farář a Standa Melichar z SDH Svaté Pole – shodně 4,380 sekundy.

Nejrychlejší voda: SDH Svaté Pole 9,046 sekundy.

Nejrychlejší proudařem se stal: 1. Patrik Baláž 16,388 sekundy, 2. Josef Volf 16,878 sekundy, oba SDH Svaté Pole

Hlavní poháry v kategorii veterán 35+: 1. místo SDH Svaté Pole, 2. místo SDH Lom u Tábora, 3. místo SDH Želeč.

Se zájmem všichni shlédli video sestřih všech vítězných útoků, krásné vystoupení přípravky SDH Hamr a rovněž se všem líbila pohádka v podání dospělých členů SDH Hamr. Následovalo focení ve foto koutku a závěrečná diskotéka v podání Jardy Hájka. Už se Všichni těšíme na další ročník Táborské Hasičské ligy v roce 2020.

 Josef Pecka, velitel SDH Svaté Pole