Zápis z výborové schůze konané v místní restauraci Na Chmelnici ve Svatém Poli, dne 4. 7. 2016.

Program schůze:

  1. Brdská liga a ostatní soutěže

Jediným a hlavním bodem dnešní schůze byly především soutěže, konané v brzké době. Dnešní schůzi zahájil Milan Farář a obeznámil ostatní členy sportovního týmu o nadcházejících soutěžích. Pozvánky na soutěže předložila H. Hanzelínová.

Naše družstvo bylo pozváno na tyto soutěže:

  • Soutěž XXVI. ročník memoriálu Čeňka Poláka v požárním útoku družstev nad 35 let, konané v Hoděmyšli v úterý 5. 7. 2016 od 13.30 hod. Na tuto soutěž se sportovní družstvo velmi těšilo, ale bohužel se nezúčastní, jelikož chybí proudař.
  • Soutěž o Putovní pohár zasloužilých členů SDH Hříměždice se koná v sobotu 9. 7. 2016, prezentace družstev do 9.30 hod. Sraz na hasičárně v 8.00 hod.
  • Dále se naše sportovní družstvo zúčastní dvojkola Brdské ligy, které se bude konat ve dnech 9. a 10. 7. 2016 v areálu na Valše u obce Chrást. Pořádající jsou SDH Namnice a SDH Chrást. Na sobotní kolo Brdské ligy se pojede rovnou ze soutěže v Hříměždicích. J. Pecka omluví naše družstvo ze sobotního nástupu na Brdské lize. V sobotu po závodech se domluví podrobnosti na nedělní kolo.

Příští výborová schůze se bude konat v pondělí, dne 1. 8. 2016 od 1900 hod. v restauraci Na Chmelnici.

Přítomno členů: 9 – Černý P., Farář M., Hanzelín P., Hanzelínová H., Landa M., Lorenc M., Müller A., Žaloudek K., Žaloudek Z. ml.

Omluvili se: Farář V., Kozohorský P., Krása L., Pecka J., Vondráček J., Žaloudek Z. st.,

Zapsala: H. Hanzelínová