Zápis z výborové schůze konané v místní restauraci Na Chmelnici ve Svatém Poli, dne 2. 5. 2016.

Program schůze:

  1. Školení strojníků
  2. Soustředění našeho SDH
  3. Trénink camp Radětice
  4. Soutěže

Schůzi SDH zahájil jako již tradičně velitel J. Pecka. Seznámil přítomné se školením strojníků, které proběhlo ve dnech 23. – 24. 2. 2016 v penzionu Smolotel ve spolupráci s Ústřední hasičskou školou Bílé Políčany. Účastníci kurzu se od lektora Miloslava Bárty dozvěděli vše potřebné, co budou ve svých funkcích strojníků jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí využívat. Za náš sbor se zúčastnil Petr Kozohorský, za SDH Budínek Pavel Nekolný.

Dalším bodem bylo shrnutí za soustředěním našeho družstva v Petrovicích. Toto soustředění bylo hodnoceno jako velice kladné a pro zúčastněné bylo přínosem. Celkem se odběhalo 24 útoků s vodou a nespočet “na sucho“.

Velitel nás informoval o akci „Trénink camp“, která se koná tuto sobotu 7. 5. 2016 a pořádá jí SDH Radětice. Přítomní souhlasili s účastí na této akci. Sraz je ve 12.30 na hasičárně.

Ostatní:

  • Okrsková soutěž se bude konat v Dalekých Dušnikách v sobotu 14. 5. 2016. Sraz na hasičárně ve 13.00 hod. (ve 13.45 hod. je v D. Dušnikách nástup)
  • Májové slavnosti na Dobříši se uskuteční v neděli 22. 5. 2016
  • Velitel J. Pecka zjistí potřebné info o případném novém savci a košíku

Příští výborová schůze se bude konat v pondělí, dne 6. 6. 2016 od 1900 hod. v restauraci Na Chmelnici.

Přítomno členů: 15 – Černý P., Farář M., Farář V., Hanzelín P., Hanzelínová H., Hoffman M., Kozohorský P., Krása L., Landa M., Lorenc M., Mařík M., Müller A., Pecka J., Šedivý V., Žaloudek K.

Omluvili se: Nohejl S., Vaněk J.

Zapsala: H. Hanzelínová