V sobotu 15. 8. 2015 jsme se zúčastnili „Pouťové soutěže v požárním útoku ve Staré Huti“. V prvním kole jsme dosáhli času 19.89 sec. a hned po útoku jsme se s ostatními shodli na malém tlaku vody ze stříkačky. Ve druhém kole jsme čas trochu vylepšili a celkově jsme obsadili 5. místo s časem 19.55 sec. Bohužel náš stroj z roku 2002 nemá již takovou výkonnost a přes zimu bude nutná jeho repase. 

Věřím, že po opravě budeme opět patřit mezi kandidáty na přední umístnění. Družstvo mužů soutěžilo ve složení: V. Farář (strojník), M. Klaban (savec), M. Mařík (košík), M. Lorenc (béčka), S. Nohejl (troják), M. Landa (pravý proud) a J. Pecka (levý proud).

Děkuji všem za reprezentaci našeho sboru.

J. Pecka, velitel SDH

Fotogalerii z akce můžete prohlížet na našem profilu Google+

Fotogalerii z akce můžete prohlížet na našem profilu Google+