Vítejte v sekci věnované našim Mladým hasičům SDH Svaté Pole. Webová sekce Mladých dobrovolných hasičů ze Svatého Pole je informační místo o dění v kategorii Mladých hasičů. Můžete zde číst a prohlížet informace o akcích a činnosti Mladých hasičů. Můžete procházet články fotogalerie a videa z akcí a požárního sportu, kterému se naši Mladí hasiči, závodníci věnují. SDH Svaté Pole je organizace, zaměřující se především na prospěšnou a sportovní činnost a k tomuto se snažíme vést i naše Mladé hasiče, kteří budou jednou našimi nástupci a pokračovateli této krásné tradice v naší obci.

Aktivity našich Mladých hasičů

Součástí našeho sboru dobrovolných hasičů jsou také „Mladí hasiči“, máme dětské závodní týmy v kategoriích „Přípravka“, „Mladší žáci“ a „Starší žáci“, které jsou vedeny našimi vedoucími mládeže. Naši Mladí hasiči se účastní klasických dětských hasičských sportovních aktivit, jako je tradiční dětská a velmi naučná hra „Plamen“ dále se účastní i požárních útoků ve své dětské kategorii a kromě účasti na kulturních akcích, kde mají svá vystoupení také pomáhají při prospěšných akcích, které náš sbor dobrovolných hasičů organizuje. S našimi dětmi jezdíme na různé dětské akce a organizované tábory, sportovní soustředění. Aktivity našich Mladých hasičů pokračují i v zimním období, kdy se účastní zimních her. Kromě těchto aktivit pomáhají aktivně naši Mladí hasiči při akcích, které náš sbor dobrovolných hasičů dělá pro obec. Pomáhají při stavbách a úpravách dětského hřiště a závodního prostoru pro hasiče, kde pravidelně trénují na překážkové dráze a cvičí i požární útoky pod vedením našich vedoucích.

Vedení našich Mladých hasičů probíhá v našem sboru pod taktovkou proškolených Vedoucích mládeže: Jiřina Lorencová, Lucie Mikšovská a Josef Pecka. Dále se aktivně účastní další naši členové: Josef Volf, rozhodčí Martin Lorenc a další členové SDH.

Nejnovější aktuality našich Mladých hasičů

Závěr dorostu 2021-2022

19 června, 2022|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Závěr dorostu 2021-2022

V neděli 15.5.2022 se za krásného slunečného počasí zúčastnily nejstarší děti  závěrečného kola dorostu.

Svatopolské šedesátky 2022

29 května, 2022|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Svatopolské šedesátky 2022

Sbor dobrovolných hasičů ve Svatém Poli si Vás dovoluje pozvat na I. ročník soutěže mladých hasičů v běhu na 60 m s překážkami.

Schůze výboru SDH Svaté Pole 3. 5. 2022

10 května, 2022|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Schůze výboru SDH Svaté Pole 3. 5. 2022

Zápis z výborové schůze konané dne 3. 5. 2022 v restauraci Na Chmelnici ve Svatém Poli.

Pokud chcete prohlížet všechny články o Mladých hasičích, klikněte si na tento odkaz. číst více >