Vítejte v sekci věnované našim Mladým hasičům SDH Svaté Pole. Webová sekce Mladých dobrovolných hasičů ze Svatého Pole je informační místo o dění v kategorii Mladých hasičů. Můžete zde číst a prohlížet informace o akcích a činnosti Mladých hasičů. Můžete procházet články fotogalerie a videa z akcí a požárního sportu, kterému se naši Mladí hasiči, závodníci věnují. SDH Svaté Pole je organizace, zaměřující se především na prospěšnou a sportovní činnost a k tomuto se snažíme vést i naše Mladé hasiče, kteří budou jednou našimi nástupci a pokračovateli této krásné tradice v naší obci.

Aktivity našich Mladých hasičů

Součástí našeho sboru dobrovolných hasičů jsou také „Mladí hasiči“, máme dětské závodní týmy v kategoriích „Přípravka“, „Mladší žáci“ a „Starší žáci“, které jsou vedeny našimi vedoucími mládeže. Naši Mladí hasiči se účastní klasických dětských hasičských sportovních aktivit, jako je tradiční dětská a velmi naučná hra „Plamen“ dále se účastní i požárních útoků ve své dětské kategorii a kromě účasti na kulturních akcích, kde mají svá vystoupení také pomáhají při prospěšných akcích, které náš sbor dobrovolných hasičů organizuje. S našimi dětmi jezdíme na různé dětské akce a organizované tábory, sportovní soustředění. Aktivity našich Mladých hasičů pokračují i v zimním období, kdy se účastní zimních her. Kromě těchto aktivit pomáhají aktivně naši Mladí hasiči při akcích, které náš sbor dobrovolných hasičů dělá pro obec. Pomáhají při stavbách a úpravách dětského hřiště a závodního prostoru pro hasiče, kde pravidelně trénují na překážkové dráze a cvičí i požární útoky pod vedením našich vedoucích.

Vedení našich Mladých hasičů probíhá v našem sboru pod taktovkou proškolených Vedoucích mládeže: Jiřina Lorencová, Lucie Mikšovská a Josef Pecka. Dále se aktivně účastní další naši členové: Josef Volf, rozhodčí Martin Lorenc a další členové SDH.

Nejnovější aktuality našich Mladých hasičů

Soustředění mladých hasičů 2019

• Červenec 1st, 2019

Letošní letní soustředění mladých hasičů, jsme zahájili již ve středu 26.6.2019. Opět, stejně jako minulý rok jsme vyrazili do Věšína, ale tentokrát jsme s sebou vezli kola.

Pokud chcete prohlížet všechny články o Mladých hasičích, klikněte si na tento odkaz. číst více >