Český rozhlas Region ve spolupráci s Velkopopovickým Kozlem a Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska připravil pro dobrovolné hasiče ve Středočeském kraji velkou soutěž o titul Dobráci roku, která skončí v červnu 2015. Každý týden se s námi vydáte za jedním hasičským sborem a můžete mu pomoci vyhrát show za 100 tisíc!

Náš sbor dobrovolných hasičů ve Svatém Poli se registroval do soutěže o titul „Dobráci roku“. Princip soutěže je jednoduchý, vždy v pátek po 14h proběhne ve vysílání Českého rozhlasu REGION losování ze všech přihlášených hasičských sborů. Vylosovaný sbor obdrží drobnou cenu a následující týden zavítá do jeho zbrojnice přenosový vůz Českého rozhlasu, aby s hasiči natočil velký rozhovor. Tento medailonek bude v pátek po 14h odvysílán a zároveň dojde k novému losování a vše se bude opakovat. Celkem takto navštíví 40 sborů dobrovolných hasičů ve Středočeském kraji. Rozhodující slovo v soutěži budou mít obyvatelé jednotlivých obcí. Po odvysílání medailonku totiž budou posílat svému sboru hlasy prostřednictvím SMS zpráv z mobilních telefonů. Na to budou mít vždy jeden týden. V červnu příštího roku pak budou vybrány tři sbory, které získaly nejvíce SMS hlasů. Pro vítěze je připravena cena v podobě velké veselice pro celou obec v hodnotě 100 tisíc korun. Tak pojďme držet palce a případně posílat SMS zprávy ať zažijeme společně jeden velký den.

Dotazy, názory k soutěži, můžete vkládat formou komentářů pod tímto článkem, nebo na našem diskusním fóru zde.

Bližší Info o soutěži naleznete na www.dobraciroku.cz 

Za SDH Svaté Pole Petr Kozohorský