V neděli 16. 8. 2015 se ráno uskutečnila v rámci prospěšných akcí pro obec brigáda na odstranění staré autobusové čekárny ve Svatém Poli. V 9.00 hod. se sešlo 10 členů našeho sboru a začalo se s demontáží plechového pláště. Velice nám pomohl p. Karel Mašek z Budínku, který nám svou technikou značně urychlil práci, za což mu moc děkujeme. Další pomoc poskytl p. Kozohorský, který s bagrem pomohl rozbít a posléze naložit betonovou základní desku. I jemu patří velké poděkování za usnadnění bouracích prací. Celá demontáž trvala tím pádem je 3 hodiny. Nyní bude následovat vyměření základu, vybagrování pasu a založení nové stavby.

Děkuji všem zúčastněným členům za pomoc při této akci.

J. Pecka, velitel SDH Svaté Pole

Více fotografií z akce můžete prohlížet zde na našem Google+ profilu.

Poděkování panu Maškovi za pomoc.

Poděkování panu Kozohorskému za pomoc.

Více fotografií z akce můžete prohlížet zde na našem Google+ profilu.